"Marijampolė – „sausumos uostas“ per kurį visa Europos pramonė ViaBaltika ir RailBaltika geležinkeliais patenka tiek į Lietuvą, tiek į kitas Baltijos šalis. Atvykite ir išbandykite mus."

"Savo verslui rinkitės Marijampolės regioną, garsų 4M – Maistu, Mediena, Metalu ir Mokslu. Tikime, pranoksime Jūsų lūkesčius!"

"Didelis Marijampolės pranašumas yra geografinė lokacija – buvimas miestu prie pagrindinių Lietuvos vartų į didžiąsias Europos Sąjungos rinkas. Išvystyta stipri socialinė, švietimo, inžinerinė infrastruktūra, itin greiti administraciniai sprendimai atveria galimybes verslams sklandžiai startuoti bei sukurti patrauklią aplinką tiek darbuotojams, tiek klientams."

"Dirbant daugiau nei 20 metų audito srityje pastebiu, kad sėkmingos ir į ateitį orientuotos įmonės (daugiausiai susijusios su gamyba/eksportu) vis dažniau renkasi LEZ investicines aplinkas, nes mato tame didelę pridėtinę vertę, tiek dėl mokestinių lengvatų, tiek dėl LEZ esančios infrastruktūros."

"Talentingų, aukštą pridėtinę vertę kuriančių specialistų ugdymas ir pritraukimas į regionus yra viena svarbiausių užduočių siekiant užtikrinti visos šalies tvarų augimą."

"Gyventi šiandien ir galvoti apie rytojų. Inovatyvūs, kokybiški ir greiti sprendimai rengiant ateities specialistus Marijampolės regione."

”LEZ yra svarbus Lietuvos regionų ekonomikos variklis. Investuotojai visada siekia kurtis ten, kur jau išvystyta kelių infrastruktūra, viešojo transporto tinklas, elektros, dujų ir vandens jungtys. Marijampolės LEZ - ne išimtis. Regione, kuris pasižymi stipriomis gamybinėmis kompetencijomis, talentų pasiūla ir bendradarbiaujančia savivalda, LEZ prideda papildomo patrauklumo siekiant pritraukti pažangios gamybos projektus ne tik į Marijampolę, bet ir į Lietuvą.”

"Džiaugiamės, kad Marijampolės LEZ požiūris ir poreikiai puikiai atitinka mūsų įmonės strategiją kurti ir vystyti ateities standartus atitinkančius, energetiškai efektyvius objektus."

”Pasirinkdami Marijampolės LEZ Jūs pasirenkate būti arčiau Vakarų Europos rinkų, optimizuojant transportavimo kaštus. Marijampolės LEZ – tai pramonės ir logistikos operacijoms pritaikyta verslo aplinka, kuri leis Jums 100% fokusuotis į verslo vertės augimą."

”Įmonių grupės „BE LIVE” tarptautinė integruotų statybos konsultacijų patirtis, partnerystė su Marijampolės LEZ, VŠĮ „Investuok Lietuvoje” bei Marijampolės savivaldybe užtikrino visa apimantį profesionalų požiūrį į reikliausiems investuotojams patogios teritorijos vystymą.”

- Povilas Isoda
Marijampolės savivaldybės Meras

- Simonas Petrulis
Marijampolės LEZ direktorius

- Povilas Karlonas
NOOR legal, advokatų profesinė bendrija, vadovaujantis partneris

- Romanas Skrebnevskis
UAB ROSK Consulting vadovaujantis partneris, MLEZ Valdybos narys

- Prof. Eugenijus Valatka
KTU Rektorius

- Gražvydas Juodišius
Marijampolės profesinio rengimo centro direktorius

- Akvilė Naginionytė Mačiulė
VšĮ Investuok Lietuvoje
Gamybos sektoriaus komandos vadovė

- Vytis Kapočius
Newsec
Industrinio NT komandos vadovas Baltijos šalyse

- Darius Kvedaras
„BE LIVE” generalinis direktorius

- Paulius Latakas
2L Architektai vadovaujantis partneris

Komanda